Pradžia ir startas | UAB "Džaiva"

Sveiki visi. Džiaugiamės, kad norite paskaityti mūsų pirmąjį įrašą. Čia bus labiau informacija apie techninę pusę, kaip kodėl ir kas veiks mūsų blog'e. Bet visgi bus ir pirmoji naujiena

TRUPUTĮ APIE NIEKĄ

Pavel Murashov

1/30/20223 min read

Taigi mes siūlome, kad įrašai išeitų kas savaitę po vieną įrašą ir jei viskas bus gerai, tai jie išeidinės vis dažniau ir dažniau, viskas priklauso tik nuo Jūsų, mūsų mieli skaitytojai. Jei kuo dažniau įeisite ir skaitysite mūsų straipsnius, tuo daugiau bus mums motivacijos kurti naujus įrašus. Jie gali būti daugelio temų: nuo techninių detalių ir mūsų darbo pobūdžio iki klientų atsiliepimų. O šį kartą pakalbėkime apie tai kodėl mūsų darbas yra svarbus? Mes dirbame ir tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis. Plačiau apie tai galite pasiskaityti mūsų puslapyje apie darbo pobūdį.

our way of working
our way of working
Darbo svarba?

Kaip Jūs jau galbūt žinote, mes valome ir nuriebaliname ortakius, ventiliatorius, kaminus, gartraukius ir kt. Bet gali kilti klausimas, kodėl to reikia? Ir kam iš viso tai? Iš tikrųjų atsakymas yra ne trumpas ir yra keli punktai apie kuriuos reikia pakalbėti.

Nuostoliai ir žmonių sveikata

Visų pirma žinoma dėl jūsų pačių saugumo. Nes tie riebalai gali pvz.: užsidegti ir tada tai gali grėsti didelėmis pasekmėmis. Visų pirma, gali būti dideli nuostoliai ir antra gali kilti pavojus net žmonių sveikatai. Kas yra tikrai negerai. Ir juolab gali atsitikti taip, kad užsuks patikrinti inspekcija (o ji dabar tai daro) ir išrašys didelę baudą (apie tai kiek vėliau skaitykite šiame straipsnyje).

Įsakymas

Įsakyme "Dėl bendrųjų priešgaisrinės saugos taisyklių patvirtinimo ir kai kurių priešgaisrinės apsaugos departamento prie vidaus reikalų ministerijos ir priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie vidaus reikalų ministerijos direktoriaus įsakymų pripažinimo netekusiais galios" 167 punkte rašoma, kad «...Įmonėse, įstaigose ir organizacijose, gaminančiose maistą, atsižvelgiant į gamintojo rekomendacijas ir (ar) reikalavimus ir įmonės vadovo patvirtintą grafiką, bet ne rečiau kaip kartą per tris mėnesius, iš vėdinimo sistemų turi būti valomi jose susikaupę riebalai ir kitos nuosėdos. Valymo rezultatai turi būti įforminami raštu...» Tai reiškia, kad jei jūsų restoraną, kavinę, barą ar kitokį objektą aplankys inspekcija ir pasitvirtins, kad Jūs nevalėte savo objekto vėdinimo sistemų, tai reikš, kad jie turi visas teises išrašyti jums baudą, už įsakymo nusižengimą, ko tikrai nenorite.

Ligos

Bene svarbiausias dalykas kodėl mes valome objektų vėdinimo sistemas yra žmonių sveikata. Dėl blogų sąlygų darbui, gali susidaryti ligos. Apie tai trumpai užsiminėme savo puslapyje apie darbo pobūdį. Pavyzdžiui žinojote, kad jei nevalyti kondicionierių (mes juos irgi valome), dėl jų susidariusi mikrobinė tarša gali sukelti ūminį plaučių uždegimą, kitais – lėtines kvėpavimo takų ligas, susilpnėjusį imunitetą, alergijas.

white and black dice on orange surface
white and black dice on orange surface
Apibendrinimas

Apibendrinant viską, kas pasakyta aukščiau, galima suprasti, kad geriau visgi išsivalyti ortakius, gartaukius ir kt., kad nebūtų didelių pasėkmių jūsų verslui, juk niekas nenori prarasti laiko ir pinigus veltui, tiesiog dėl to, kad buvo padaryta klaida.

Griežtai draudžiama UAB Džaiva paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti UAB Džaiva kaip šaltinį.